Hakkımızda

Hakkımızda

Dümaks A.Ş 1963 yılında aile şirketi olarak kurulmuş bir aksesuar firmasıdır. İşe ilk başladığı günden bu güne bir çok ülkeye ihracatı bulunan firmamız 2000 li yıllarda şirket bünyesinde ve vizyonunda yeniliklere giderek en yeni teknoloji ile her ürünü en iyi kalitede hammaddeler kullanarak kendi bünyesinde üretmektedir. Dümaks A.Ş tasarım, kalıp, üretim, kaplama,boyama gibi tüm işlemleri kendi bünyesinde ve uluslararası test standartlarına göre üretmektedir. Dümaks A.Ş Mayo,iç giyim, Jean, kaban, deri ve kürk, ayakkabı ve çanta için metal ve polyesterden yapılmış ürünler üretmektedir. Sürekli yeniliklere açık olan firmamız Sizin tasarımlarınızı hayata geçirdiği gibi istenildiği takdirde koleksiyonlarınıza özel tasarım ve sunumlar da yapabilmektedir.

Dümaks A.Ş organizasyon yapısında bulunan her birey sürdürülebilir bir kalkınma politikası için süreçlerimizin her aşamasında gerekli önlemlerin alınması ve çevreye verilebilecek olumsuz etkilerin en aza indirilmesi gerekliliğinin farkındadır. Bu farkındalıkla gerçekleştirilecek olan tüm faaliyetler çevre politikaları doğrultusunda şekillendirilmekte ve ilave tedbirlerle içinde yaşadığımız toplum ve çevrenin daha yaşanabilir bir hale getirilmesi için çalışılmaktadır.

Şirketimiz globalleşen sanayide uluslararası mevzuat ve yayınların gereklerini uygulamayı, temiz üretim teknolojileri kullanmayı amaç edinerek üretim sonucu oluşan atıklarını geri dönüştürmeyi, yeniden kullanmayı ya da etkilerini azaltmayı ve minimize etmeyi, çevre kirliliğine yol açmayacak şekilde bertaraf etmeyi, çevre ile ilgili acil durumlar için riskleri belirlemeyi ve azaltmayı, çevre yönetim sistemini sürekli geliştirmek için çalışmayı ve çevreyi korunmayı prensip edinmiş bir şirket politikası edinilmiştir.

Sertifikamız